PROPUNERE

This site uses cookies. By continuing to browse this site, you are agreeing to our Cookie Policy.

• New

[ZEU]Dante wrote:

AlexJ22 wrote:

contra
      fiecare event cu plusurile si minusurile lui :)
      si da 20kkk se merita ca faci dublu la war..cel putin arcasii profita la maxim de licoare
      eo zic ca-si merita pretu
      nui logic avand in vedere ca ambele pica la misiunea zilnica, ambele sa pice la event.
      nu-i*
      pai nu stiu ce legatura are una cu alta :)) pana la urma vorbim de un event ce legatura are dropu cu misiunile sau runuri sau nu mai stiu ce faceti voi zilnic la pvm
      eu cred ca se compenseaza lipsa lor cu faptu ca primesti 5 licori hh din cufarul auriu am facut rost singur de 80 si mi se pare un pic ciudata decizia lui klaus de a adauga 5 bucati cred ca doar aia care nu stiu de event nu au facut rost de vreo 10 20.
      dar daca se adauga eo ma gandesc ca o sa fie doar 1 nu 5 (pt ca alea ajuta si la farm si ma gandesc ca poate sa creeze lag,nu stiu sigur)

Oameni de nimic vor sa ma faca sa par mic
      O sa simta coaiele unui zeu o promit
    • New

AlexJ22 wrote:

[ZEU]Dante wrote:

AlexJ22 wrote:

contra
      si da 20kkk se merita ca faci dublu la war..cel putin arcasii profita la maxim de licoare
      nui logic avand in vedere ca ambele pica la misiunea zilnica, ambele sa pice la event.
      nu-i*pai nu stiu ce legatura are una cu alta :)) pana la urma vorbim de un event ce legatura are dropu cu misiunile sau runuri sau nu mai stiu ce faceti voi zilnic la pvm
      eu cred ca se compenseaza lipsa lor cu faptu ca primesti 5 licori hh din cufarul auriu am facut rost singur de 80 si mi se pare un pic ciudata decizia lui klaus de a adauga 5 bucati cred ca doar aia care nu stiu de event nu au facut rost de vreo 10 20.
      dar daca se adauga eo ma gandesc ca o sa fie doar 1 nu 5 (pt ca alea ajuta si la farm si ma gandesc ca poate sa creeze lag,nu stiu sigur)
      frate, nu intelegi o chestie, o lic cu hh o gasesti cu 200kk in shop si una cu atac cu 20kkk, ti se pare normal, ele fac acelasi lucru ajuta ambele in masura egalitate, e dezechilibrata piata, gandeste-te la pizata nu la tn cand joci un sv.
      NoSignal

• New

[ZEU]Dante wrote:

AlexJ22 wrote:

[ZEU]Dante wrote:

AlexJ22 wrote:

contra
      nu-i*pai nu stiu ce legatura are una cu alta :)) pana la urma vorbim de un event ce legatura are dropu cu misiunile sau runuri sau nu mai stiu ce faceti voi zilnic la pvmeu cred ca se compenseaza lipsa lor cu faptu ca primesti 5 licori hh din cufarul auriu am facut rost singur de 80 si mi se pare un pic ciudata decizia lui klaus de a adauga 5 bucati cred ca doar aia care nu stiu de event nu au facut rost de vreo 10 20.
      frate, nu intelegi o chestie, o lic cu hh o gasesti cu 200kk in shop si una cu atac cu 20kkk, ti se pare normal, ele fac acelasi lucru ajuta ambele in masura egalitate, e dezechilibrata piata, gandeste-te la pizata nu la tn cand joci un sv.
      ma gandesc la ce vreau eo:)) 1 la mana 2 la mana alea de hh is cu 200kk din 2 motive: is prosti disperati care nu stiu cum se fac banii si 2 pica CATE 5 omule la cufaru auriu tocmai ti-am zis ca eu singur am facut rost de 70 si 3 la mana nu NU te ajuta in egala masura 150 atac cu 10% hh. atacu merge si la farmat iar de hh faci mai usor rost decat de atac . hh pica pe multe iteme in schimb atacu doar pe otel
      si sunt foarte multe jocuri care au evente cu premii speciale.nu baga la toate eventele iteme la fel tocmai sa diversifica piata.
      iti trebuie licoare dai cat costa daca nu ti-ai luat din timp. eu am dat 10kkk special sa le vand acu cu 20kkk si tu vrei sa-mi zici ca-i vina mea ca nu are serveru licori?dc nu ati cumparat/farmat la eventu halloween?ca sa va milogiti de klaus sa schimbe tot eventu pentru voi.Nu muriti fara ele doar va e ciuda ca unii si le permit iar altii nu

Oameni de nimic vor sa ma faca sa par mic
      O sa simta coaiele unui zeu o promit