Varianta de switchbot

This site uses cookies. By continuing to browse this site, you are agreeing to our Cookie Policy.

• Varianta de switchbot

New

Adaugarea unei variante de switchbot cu bonusuri alternative.
    Daca vrei sa bonusezi un scut,esti obligat intr-un fel sa pui doar 4 bonusuri iar al 5-lea sa il verifici.
    Aceasta varianta de switchbot cu bonusuri alternative iti permite sa pui 5/5.

Spre exemplu:
    (in caz ca ai nevoie de scut war)
    -12 vit
    -12 str
    -10hh
    -15 blocare
    -imun

Bonusuri alternative( tot pe acelasi item)
    -12 int
    -12 dex
    -10hh
    -15 blocare
    -imun

Aceasta varianta de switchbot are beneficii si asupra altor iteme cum ar fi :
    Armura generala vs 1-1
    Colier generala vs 1-1
    Papuci generala vs 1-1
    Arma war vs sura

Sunt constient ca o sa scada preturile la iteme cu aceasta modificare,dar nu ar fi asta o problema.

Astept pareri pro :thumbup: /contra :thumbdown: cu argumente.
  • New

Avand in vedere ca itemele sunt exagerat de greu de prins ar fi o optiune chiar buna de adaugat la acest server si sunt foarte multi jucatori care o sa spuna contra din pricina ca ei sa fie mai presus de alti sustin aceasta optiune ar face un beneficiu jucatorilor noi care se apuca aducand astfel mai multi jucatori.

PRO.
  • New

Contra. Din punctul meu de vedere este o pare prostie. În primul rând piata ar fi si mai tare dată peste cap, în al doilea, din punctul meu de vedere cel putin daca s-ar mai baga o a doua variantă deja sv ar deveni prea ez si ai cam avea multe pe tava. Switchil este foarte bun asa cum este. Într-adevăr intra foarte greu DAR te stimulează sa farmezi pentru a avea bani pt switch si daca chiar vrei sa faci cv, poti sa bagi mai multe conturi cu itemul de care ai nevoie. Cum atii ati au mai multe conturi PENTRU RUNURI MARI (conturi ce necesita iteme) asa zic ca puteti sa faceti si niste amarate de caractere de lvl 1 pt switch. Cine își dorește cu adevărat un item ori il muncește ori il cumpără. Și îi dau mare dreptate si lui Kaido.
    Nu te pune cu zei altfel te ineaca ploaia. :thumbup:
  • New

TyKy wrote:

Contra. Din punctul meu de vedere este o pare prostie. În primul rând piata ar fi si mai tare dată peste cap, în al doilea, din punctul meu de vedere cel putin daca s-ar mai baga o a doua variantă deja sv ar deveni prea ez si ai cam avea multe pe tava. Switchil este foarte bun asa cum este. Într-adevăr intra foarte greu DAR te stimulează sa farmezi pentru a avea bani pt switch si daca chiar vrei sa faci cv, poti sa bagi mai multe conturi cu itemul de care ai nevoie. Cum atii ati au mai multe conturi PENTRU RUNURI MARI (conturi ce necesita iteme) asa zic ca puteti sa faceti si niste amarate de caractere de lvl 1 pt switch. Cine își dorește cu adevărat un item ori il muncește ori il cumpără. Și îi dau mare dreptate si lui Kaido.
    De acord cu TyKy.

Plus:
    Aviz celor care imi dati dislike pentru ca sunt realist. Nu vreti sa va caute Klaus pe joc :))

email: [email protected]
    Ingamename [GA]Klaus
    Youtube