Search Results

Search results 1-20 of 1,000. There are more results available, please enhance your search parameters.

This site uses cookies. By continuing to browse this site, you are agreeing to our Cookie Policy.

• Sugestii

Klaus - - Sugestions

Sugestia cu floarea biolog se accepta, restu nu. Topic Inchis.

• Eroare client

Klaus - - Report an error

Apasa pe fix connection sau cauta la setari pe undeva treaba cu offline.

• Eroare client

youtube.com/watch?v=L8JlzBdY28I

• Eroare client

Deschide internet explorer si intra pe download.calliope2.net/ apoi deschide patcherul

• Eroare client

Pentru a instala jocul ai nevoie de Winrar

• Lagg de la TaskBar

Klaus - - Discussions

A explicat hophop. T.C

• Din seria jucatorilor problematici

Klaus - - Off-topic

Nu stiu daca gresesc, dar eu cu conceptul asta am crescut si la randul meu am facut greseli idiotice si pentru asta consider ca nu merita sa fiu scuzat pentru greselile mele, sa isi asume fiecare prost greseala atunci cand greseste si sa invete din asta. board.calliope2.ro/index.php?a…93fd65efa9c72d1475cefe894

Klaus - - Off-topic

Asa imi iau eu brain fuck in fiecare seara board.calliope2.ro/index.php?a…93fd65efa9c72d1475cefe894

Klaus - - Off-topic

board.calliope2.ro/index.php?a…93fd65efa9c72d1475cefe894

• Eroare la client

Doar daca da eroare, dar nu cred ca va mai fi cazu.

• Eroare la client

Deschide internet explorer si intra pe download.calliope2.net/ apoi deschide patcherul

• Eroare la client

Scrie-mi ipul tau.

• Hello, this is the new drop for okay sets starting today, especially a few things added to the gold okey sets: Bronze okey set: Christmas hat red, green, black x1 Christmas dress / costume red, green, black x1 Acadea x1 Semi semi moon x1 Small refining potion Silver okey set: Gold ingots x2 Legendar alchemy x5 Polar panda mount x1 Armored panda mount x1 Frozen Costume x1 Snowman Costume x1 White Christmas Dress x1 Red Christmas Dress x1 Average refining pot x5 Golden okey set: Gold ingots x10 Le…

• Salut, acesta este noul drop setat astazi, in special cateva lucruri noi adaugate la cuferele aurii: Cufar bronz okay: Palarie craciun rosie, verde, neagra x1 Costum/Rochie de craciun rosu, verde, negru x1 Acadea x1 Inel semi luna x1 Potiune rafinare mica Artificii de Craciun pentru distractie x100 Cufar argint okay: Lingouri de aur x2 Cor legendar x5 Sigiliu polar x1 Sigiliu panda blindat x1 Costum mos inghetat x1 Costum om de zapada x1 Rochie craciun alba x1 Rochie craciun rosie x1 Potiune raf…

• Item shop - Donatii

Klaus - - Discussions

Salut, incearca varianta prin paypal.

• PROPUNERE

Klaus - - Sugestions

Posibil o adaug, dar sa fie o bucata fiecare. T.C

• De ce nu? #3

Klaus - - Sugestions

Quote from TyKy: “Quote from -Dan-: “1.Pro 2.Pro 3.Contra, atacand un manechin nu dezvolti nicio tactica, si nu ajuta cu nimic daca vezi cat dmg dai, poti ataca cainii map1 4.Contra, poti ascunde shopurile ” Intradevar, le poti ascunde, dar lagul tot este ... nu stiu cum sa iti explic..sau cum sa ma fac inteles... ” Lagul nu este daca sunt ascunse, pe alte servere poate da, dar aici nu, nu este. Daca le-ai ascuns, le-ai ascuns si punct. Respinse toate. T.C

• Varianta de switchbot

Klaus - - Sugestions

Quote from TyKy: “Contra. Din punctul meu de vedere este o pare prostie. În primul rând piata ar fi si mai tare dată peste cap, în al doilea, din punctul meu de vedere cel putin daca s-ar mai baga o a doua variantă deja sv ar deveni prea ez si ai cam avea multe pe tava. Switchil este foarte bun asa cum este. Într-adevăr intra foarte greu DAR te stimulează sa farmezi pentru a avea bani pt switch si daca chiar vrei sa faci cv, poti sa bagi mai multe conturi cu itemul de care ai nevoie. Cum atii at…

• Problema cu switchboot

Quote from willard3rd: “bara aia de jos nu o mai tine la maxim, uneori din cauza lagului iti sare peste .. mie mi sa intamplat de multe ori PS: klaus, ca tot a venit vorba de switch bot, se poate ca atunci cand te scoate din joc , lista de bonusuri sa iti ramana inca acolo ? ” O sa fac liste de salvat cum sunt cele de la sugestii.

• Problema cu switchboot

Da, atunci cand procesorul devine prea ocupat si nu apuca sa faca toate verificarile, va sari peste. La fel se intampla daca jocul face blackscreen sau daca chiar in momentu ala legatura de net e mai slaba. Recomand harti unde nu sunt playeri si mobi.